PORADENSTVO

Národný projekt Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II

významne podporuje pozitívne zmeny v inkluzívnom vzdelávaní priamo v školskom prostredí prostredníctvom edukačnej podpory zo strany pedagogických asistentov (PA), asistentov učiteľa pre deti a žiakov so zdravotným znevýhodnením (AU) a členov inkluzívnych tímov (školský psychológ, špeciálny pedagóg a sociálny pedagóg) na školách.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

Všeobecné informácie o projekte

• Názov projektu: Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II.
  • Kód projektu: 312011AQI4
  • Kód výzvy: OPLZ-PO1/2020/NP/1.1.1-03
  • Spolufinancovaný fondom: Európsky sociálny fond
  • Prioritná os: 1. Vzdelávanie
  • Investičná priorita: Zníženie a zabránenie predčasného skončenia školskej dochádzky a podporou prístupu ku kvalitnému predškolskému, základnému a stredoškolskému vzdelávaniu vrátane formálnych, neformálnych a bežných spôsobov vzdelávania za účelom opätovného začlenenia do vzdelávania a prípravy.
  • Špecifický cieľ: 1.1.1 Zvýšiť inkluzívnosť a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie detí a žiakov.
  • Miesto realizácie projektu: Základná škola a Materská škola Veľký Kýr Nitriansky kraj
  • Cieľová skupina: Deti, predovšetkým tie, ktoré navštevujú materské školy a deti/žiaci základných a stredných škôl, vrátane detí/žiakov so ŠVVP všetkých škôl, ktoré sú zaradené do siete škôl a školských zariadení v SR (t. j. štátne, cirkevné aj súkromné školy).
  • Obdobie realizácie projektu: 1.4.2021 – 31.12.2022
  • Percento spolufinancovania zo zdrojov EÚ a ŠR: 100 %

Meno: Mgr.Tímea Polláková
Email: pollakova.zsvkyr@gmail.com
Telefón: 035/6593133
Miestnosť: Kabinet školského psychológa
Konzultačné hodiny: po dohovore

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím
* takto označené polia sú povinné